Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zisk banky JPMorgan Chase za štvrťrok presiahol 6,4 mld. dolárov

Dolár, Amerika
Ilustračné foto pixabay.com

Banka v prvom štvrťroku dosiahla zisk 6,45 mld. USD, čo predstavovalo 1,65 USD na akciu, analytici očakávali 1,51 USD na akciu.

Americká banka JPMorgan Chase & Co., ktorá je najväčším peňažným ústavom v krajine, za prvý štvrťrok vykázala zisk v objeme 6,45 mld. USD. Zisk banky za január až marec na akciu bol v sume 1,65 USD. Ziskom na akciu JPMorgan Chase prekonala očakávania trhu. Analytici, ktorých vo svojom prieskume oslovila spoločnosť Zacks Investment Research, totiž v priemere predpovedali, že zisk na akciu bude vo výške 1,51 USD.

Tržby JPMorgan Chase v prvom štvrťroku boli na úrovni 27,65 mld. USD a upravené tržby v objeme 24,68 mld. USD. Upravenými tržbami peňažný ústav naplnil očakávania trhu. Cena akcií banky od začiatku tohto roka oslabila o 1 percento, pričom hodnota akciového indexu Standard & Poor’s 500 sa o približne 5 percent zvýšila.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Dátum 13. apríla 2017 14:16Zdroj SITA

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...