Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ČSOB
Ilustračné foto SITA/Michal Burza
8. decembra 2015 10:35 BankyAktuality od voFinanciach.skvoFinanciach.sk

Zákaznícku divíziu ČSOB vedie Martin Gazárek

Martin Gazárek je manažér s pätnásťročnými skúsenosťami v oblasti marketingu, predaja či zákazníckeho servisu a v ČSOB pracuje od januára 2011.

Šéfom zákazníckej divízie ČSOB sa stal od 1.novembra Martin Gazárek. Zodpovedný je za riadenie marketingových kampaní, segmentové riadenie, profilovanie značky a komunikáciu celej finančnej skupiny ČSOB. Informovala o tom spoločnosť ČSOB.

Martin Gazárek pracuje v ČSOB od januára 2011, kedy nastúpil na post riaditeľa divízie spotrebného financovania. Od apríla 2014 bol zodpovedný za  rozvoj zákazníckej skúsenosti a transformáciu spoločnosti. V novembri 2015 nastúpil na post riaditeľa zákazníckej divízie. Martin Gazárek je zodpovedný za odbor komunikácie, odbor úverov pre retail a MicroSME, odbor depozít a platieb, prieskum trhu a analýzy a v neposlednom rade za segmentové riadenie.

ČSOB

„Je to pre mňa výzva a verím, že spoločne v spolupráci s kolegami budeme pokračovať v budovaní kvalitnej značky ČSOB skupiny a naďalej pracovať na službách k maximálnej spokojnosti zákazníka. Verím, že spoločne s tímom budeme pokračovať v dosahovaní výborných komunikačných aj obchodných výsledkov a posunieme značku ČSOB opäť o kus vpred,“ povedal Martin Gazárek, riaditeľ zákazníckej divízie ČSOB.

Martin Gazárek je manažér s pätnásťročnými skúsenosťami v oblasti marketingu, predaja či zákazníckeho servisu. Bol súčasťou viacerých zmenových programov. V minulosti pracoval v spoločnosti Slovak Telekom na viacerých pozíciách. Vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave.

ČSOB do konca roka 2007 pôsobila na Slovensku ako pobočka zahraničnej banky. Od 1. januára 2008 sa stala samostatnou akciovou spoločnosťou s vlastným predstavenstvom. ČSOB patrí do skupiny KBC, pričom belgická skupina vlastní v slovenskej banke 100-percentný podiel na hlasovacích právach. Skupina ČSOB ponúka služby banky, KBC Asset Managementu, ČSOB Factoringu, ČSOB Leasingu, ČSOB Poisťovne a ČSOB stavebnej sporiteľne.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies