Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Karty VÚB
Ilustračné foto. VÚB
15. októbra 2015 16:09 BankySpotrebiteľ od voFinanciach.skvoFinanciach.sk

VÚB banka cez víkend krátkodobo obmedzí bankomaty a platobné terminály

Bankomaty a platobné terminály banky obmedzí plánovaná odstávka služieb.

VÚB banka v noci zo soboty na nedeľu 18. októbra od 0:00 hod. do 5:00 hod. plánovane odstaví autorizácie kartových transakcií. Počas tejto doby nebude možné podľa banky používať jej bankomaty a platobné terminály.
Obmedzenie sa dotkne aj čerpacích staníc
Debetné karty budú môcť klienti podľa vyjadrení banky používať pri platení cez platobné terminály iných bánk v SR a v zahraničí len v obmedzenej miere, nebudú môcť platiť na čerpacích staniciach. „V čase výpadku nebudú vôbec funkčné Maestro karty, ani karty vydané spoločnosťou Consumer Finance Holding. Kreditné karty, s výnimkou kariet American express budú na platobných termináloch a v bankomatoch iných bánk v SR a zahraničí fungovať bez obmedzení,“ upozorňuje VÚB banka.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies