Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
štatistika, graf, kalkulačka
Ilustračné foto pixabay.com
15. decembra 2015 9:33 BankyAktuality od voFinanciach.skSITA

UniCredit začala s reštrukturalizáciou divízie v Rakúsku

Plán reštrukturalizácie umožní banke dosiahnuť celkovú úsporu nákladov vo výške 150 mil. eur do roku 2018.

Spoločnosť UniCredit v pondelok odštartovala plán reštrukturalizácie svojej retailovej divízie v Rakúsku. Banka vo svojom stanovisku uviedla, že tento plán jej umožní dosiahnuť celkovú úsporu nákladov vo výške 150 mil. eur do roku 2018. Úspory sú dodatočné k tým, ktoré banka už avizovala v rámci podnikateľského plánu. Celkovo by sa náklady spoločnosti UniCredit mali oproti hodnote z roku 2014 znížiť takmer o 300 mil. eur.
Spoločnosť UniCredit pôsobí aj na Slovensku. UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s. pobočka zahraničnej banky vznikla 1. decembra 2013. Na slovenskom trhu však banka pôsobí od júla 1990, odvtedy prešla viacerými zmenami názvov a vlastníckou štruktúrou. Predstavenstvo skupiny UniCredit schválilo projekt zlúčenia dcérskych spoločností v Českej republike a na Slovensku do jednej cezhraničnej banky 13. novembra 2012.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies