Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tatra banka prináša úverový program na rozvoj podnikania

Tatra banka
Ilustračné foto Tatra banka

Maximálna výška úveru je 1 mil. eur so splatnosťou do 10 rokov.

Tatra banka podpísala 26. februára tohto roka zmluvu so Slovenským záručným a rozvojovým fondom (SZRF). Vďaka tomu poskytne malým a stredným podnikom do októbra 20 mil. eur za zvýhodnených podmienok. SZRF z týchto prostriedkov poskytne 70 %, teda 14 mil. eur, zvyšných 30 % dá Tatra banka. Zároveň SZRF preberá aj časť kreditného rizika.
Podmienky úveru
Nové splátkové aj kontokorentné úvery sú určené pre malých a stredných podnikateľov so sídlom na Slovensku, s počtom zamestnancov do 250, ročným obratom do 50 mil. eur a s bilančnou sumou do 43 mil. eur. Financovaná investícia, resp. prevádzka musí byť na Slovensku, avšak mimo okresov Bratislava, Malacky, Senec a Pezinok.

Maximálna výška úveru je 1 mil. eur so splatnosťou do 10 rokov. Program je podporený z Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast, spolufinancovaného z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu SR prostredníctvom Iniciatívy JEREMIE.
O Tatra banke
Tatra banka bola do Obchodného registra SR zapísaná 1. novembra 1990. V súčasnosti patrí do rakúskej skupiny Raiffeisen. Prostredníctvom svojej siete zhruba 150 obchodných miest pôsobí vo všetkých regiónoch Slovenska a zamestnáva približne 3 400 zamestnancov.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Dátum 1. marca 2016 10:31Zdroj SITA

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...