Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tatra banka
Ilustračné foto Tatra banka
1. decembra 2015 10:31 BankyAktuality od voFinanciach.skvoFinanciach.sk

Tatra banka poskytne zvýhodnené úvery v rámci iniciatívy JEREMIE aj v roku 2016

Pôvodný termín pre zvýhodnené úvery malým a stredným podnikom je predĺžený až do konca októbra budúceho roka.

Vďaka predĺženiu spolupráce s Európskym investičným fondom (EIF) a Slovenským záručným a rozvojovým fondom (SZRF) v rámci iniciatívy JEREMIE môžu malé a stredné podniky požiadať v Tatra banke o zvýhodnené úvery aj v roku 2016. Podľa pôvodných podmienok mohli byť úvery zabezpečené zárukou od EIF a SZRF poskytnuté len do 31. decembra tohto roku. Tento termín bol však podľa informácií zverejnených bankou predĺžený až do 31. októbra 2016. „Malé a stredné podniky tak dostali jedinečnú možnosť získať úvery s nižšou úrokovou sadzbou a nižšou potrebou zabezpečenia aj v priebehu roka 2016,“ uvádza Tatra banka.
Úvery v rámci iniciatívy JEREMIE sú určené pre malé a stredné podniky:
– so sídlom na Slovensku,
– s počtom zamestnancov do 250,
– ročným obratom do 50 mil. €,
– s bilančnou sumou do 43 mil. €,
– financovaná investícia/prevádzka musí byť lokalizovaná na Slovensku, avšak mimo okresov Bratislava, Malacky, Senec a Pezinok,
– maximálna výška úveru je 2,14 mil. € so splatnosťou až do 10 rokov.
Projekt je podporený z Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast, spolufinancovaného z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu SR prostredníctvom iniciatívy JEREMIE.
Viac informácií sprístupnila banka na svojej web stránke.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies