Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Graf, obchodovanie
Ilustračné foto. pixabay.com
20. apríla 2017 10:46 InvestovanieAktuality od voFinanciach.skSITA, voFinanciach.sk

Spoločnosť RM-S Market zmenila názov na JELLYFISH

Spoločnosť chce osloviť klientov inovovanými produktmi a efektívnejšími službami.

Spoločnosť RM-S Market, o.c.p. mení názov na JELLYFISH, o.c.p. Ako informovala spoločnosť v tlačovej správe, rozhodla o tom dozorná rada firmy. Nový názov spoločnosti bol do Obchodného registra SR zapísaný 28. marca tohto roka. Firma avizovala zmenu názvu ešte v októbri 2016. “S novou značkou chceme osloviť nielen nových investorov, ale aj existujúcich klientov inovovanými produktmi a efektívnejšími službami,” povedala generálna riaditeľka Lucia Kuruczová.

“JELLYFISH o.c.p., a.s., pre nás predstavuje obrovskú výzvu, pričom staviame na bohatej histórií spoločnosti, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už takmer 25 rokov, zabezpečujúc klientom prístup na viac ako sto trhov on-line obchodovania po celom svete ako aj starostlivosť o slovenské cenné papiere,” pokračovala Kuruczová. S novou značkou sa chce firma venovať aj vzdelávaniu trhu a investorov pripravovanou Akadémiou vzdelávania, ktorú spustia čoskoro.
O spoločnosti
História spoločnosti RM-S Market, o.c.p., a. s. siaha až do roku 1993, kedy bola založená spoločnosť RM-Systém Slovakia, a. s., Bratislava. V decembri 2000 sa spoločnosť stala 100-percentnou dcérskou spoločnosťou RM-Systému Slovakia, a. s. a neskôr, v septembri 2003, sa po vzájomnom zlúčení stala aj jej právnym nástupcom. V marci 2017 zmenila firma názov na JELLYFISH, o.c.p., a. s.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame