Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Slovenská sporiteľňa
Ilustračné foto Slovenská sporiteľňa
20. mája 2015 10:10 BankySpotrebiteľ od voFinanciach.skSITA

Slovenská sporiteľňa ponúka HZL pre verejnosť

Banka bude predávať hypotekárne záložné listy (HZL) v menovitej hodnote 1 000 eur s ročným výnosom 1,20 % p.a.

Slovenská sporiteľňa opäť ponúka hypotekárne záložné listy verejnosti. Nový hypotekárny záložný list banky má určený ročný výnos 1,20 % p.a., ktorý bude vyplácaný každý polrok až do splatnosti 16. júna 2020 vždy v júni a v decembri. Ako ďalej informuje banka, predaj hypotekárnych záložných listov sa skončí najneskôr 16. júna tohto roka, pričom bude emitovaných celkovo 5 000 kusov týchto cenných papierov s menovitou hodnotou 1 000 eur.

Dostupnosť

Dostupné budú vo vybraných pobočkách Slovenskej sporiteľne. Emisný kurz je stanovený na 100 % menovitej hodnoty. Minimálna výška investície nie je stanovená.

O spoločnosti

Slovenská sporiteľňa je najväčšia slovenská banka. Po podpise zmluvy medzi Ministerstvom financií SR a Erste Bank o predaji majoritného balíka akcií, ktorý sa uskutočnil v januári 2001, sa Slovenská sporiteľňa začlenila do finančnej skupiny Erste.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame