Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
UniCredit v Taliansku
Ilustračné foto. UniCredit
5. júna 2018 15:48 PoisťovneAktuality od voFinanciach.skSITA

Skupina UniCredit podpísala partnerstvo s Allianzom a Generali

Od spoločnosti Allianz to budú produkty životného a neživotného poistenia a od Generali produkty poistenia na ochranu úveru.

Skupina UniCredit podpísala dve dohody o partnerstve v oblasti bankopoistenia s poisťovňami Allianz a Generali v strednej a východnej Európe. Dlhodobé partnerstvá sa zrealizujú podľa vyjadrení skupiny UniCredit postupne v druhej polovici roka 2018. Od spoločnosti Allianz to budú produkty životného a neživotného poistenia a od Generali produkty poistenia na ochranu úveru.

“Tieto partnerstvá posilnia našu ponuku, keďže klientom z radov fyzických osôb a malých podnikov budeme môcť ponúknuť širokú škálu poistných produktov a služieb,” uviedol Carlo Vivaldi, riaditeľ divízie UniCredit pre strednú a východnú Európu. “UniCredit a Allianz zdieľajú spoločný záväzok, a to pokračovať v raste v regióne strednej a východnej Európy,” doplnil Petros Papanikolaou, šéf regiónu strednej a východnej Európy v poisťovni Allianz.

“V našom regióne sa viac než 12,5 milióna klientov spolieha na silu a podporu Generali v rôznych fázach ich života, keď potrebujú spoľahlivého partnera v oblasti poistenia,” poznamenal Luciano Cirin?, regionálny riaditeľ pre Rakúsko, strednú a východnú Európu a Rusko a generálny riaditeľ spoločnosti Generali CEE Holding.

Stredná a východná Európa predstavuje podľa Allianzu významný rastúci poistný trh. Miera penetrácie poistenia je výrazne nižšia ako v západnej Európe. Je podľa Allianzu predpoklad, že práve bankopoistenie bude dôležitým distribučným kanálom, ktorý v najbližších rokoch zaplní túto medzeru.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies