Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
UniCredit v Taliansku
Ilustračné foto. UniCredit
5. júna 2018 15:48 PoisťovneAktuality od voFinanciach.skSITA

Skupina UniCredit podpísala partnerstvo s Allianzom a Generali

Od spoločnosti Allianz to budú produkty životného a neživotného poistenia a od Generali produkty poistenia na ochranu úveru.

Skupina UniCredit podpísala dve dohody o partnerstve v oblasti bankopoistenia s poisťovňami Allianz a Generali v strednej a východnej Európe. Dlhodobé partnerstvá sa zrealizujú podľa vyjadrení skupiny UniCredit postupne v druhej polovici roka 2018. Od spoločnosti Allianz to budú produkty životného a neživotného poistenia a od Generali produkty poistenia na ochranu úveru.

“Tieto partnerstvá posilnia našu ponuku, keďže klientom z radov fyzických osôb a malých podnikov budeme môcť ponúknuť širokú škálu poistných produktov a služieb,” uviedol Carlo Vivaldi, riaditeľ divízie UniCredit pre strednú a východnú Európu. “UniCredit a Allianz zdieľajú spoločný záväzok, a to pokračovať v raste v regióne strednej a východnej Európy,” doplnil Petros Papanikolaou, šéf regiónu strednej a východnej Európy v poisťovni Allianz.

“V našom regióne sa viac než 12,5 milióna klientov spolieha na silu a podporu Generali v rôznych fázach ich života, keď potrebujú spoľahlivého partnera v oblasti poistenia,” poznamenal Luciano Cirin?, regionálny riaditeľ pre Rakúsko, strednú a východnú Európu a Rusko a generálny riaditeľ spoločnosti Generali CEE Holding.

Stredná a východná Európa predstavuje podľa Allianzu významný rastúci poistný trh. Miera penetrácie poistenia je výrazne nižšia ako v západnej Európe. Je podľa Allianzu predpoklad, že práve bankopoistenie bude dôležitým distribučným kanálom, ktorý v najbližších rokoch zaplní túto medzeru.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame