Rodinná pobočka Poštovej banky s cenou HERMES

10. novembra 2017 10:50
Poštová banka
Poštová banka, Pezinok, pobočka
Zdroj: Poštová banka

Poštová banka bola úspešná v súťaži HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA 2017. Rodinná pobočka Poštovej banky v Pezinku sa dočkala víťazstva v kategórii Najlepší interiér predajného priestoru. 

V súťaži HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA sa rozhodovalo o najlepšie komunikujúcej inštitúcii s verejnosťou v kategóriách Bankovníctvo, Poisťovníctvo, Telekomunikácie, Obchodné reťazce, Automobily. Odborná porota na základe prihlásených projektov zvolila aj víťazov v ďalších šiestich všeobecných kategóriách (Najlepší interiér predajného priestoru, Starostlivosť o klienta, Najefektívnejšie využitie nových médií, Inovatívny marketingový prístup, Externá komunikácia, Krízová komunikácia).

Rodinná pobočka Poštovej banky v Pezinku na Moyzesovej 4/B je prvá svojho druhu na Slovensku, otvorená bola v septembri tohto roku. Široká verejnosť tu pod jednou strechou nájde nie len banku, poštu, ale aj kaviareň, v ktorej sa podávajú chutné nápoje, zdravé obedy a dezerty. K dispozícii je aj knižnica a detský kútik, kde sa deti bezpečne zahrajú, kým dospelí zrelaxujú po vybavení bankových a poštových záležitostí. „Teší nás, že sa za tak krátky čas stala obľúbeným a vyhľadávaným miestom nie len Pezinčanov. Ocenenie v súťaži HERMES nás utvrdilo v plánoch rozširovať tento nový koncept pobočiek aj v ďalších mestách, čím sa ešte viac priblížime existujúcim aj novým klientom a naplníme ich potreby k ešte väčšej spokojnosti,“ dodáva L. Žáčková.

Na pobočke sa pravidelne organizujú prednášky a workshopy na aktuálne témy nie len pre rodiny s deťmi. Tie sa môžu zapojiť do tvorivých dielní.

Poštová banka pôsobí na slovenskom trhu už 24 rokov. S miliónom klientov patrí v oblasti retailu k najsilnejším bankám. Jej vlastnú sieť tvorí 48 pobočiek, 216
bankomatov a svoje služby poskytuje aj na viac ako 1 500 poštách po celom Slovensku. Jej klienti majú k dispozícii viac ako 7 000 miest na výber hotovosti.
Štandardnú ponuku bankových produktov a služieb dopĺňajú poistné produkty, podielové fondy a dôchodkové sporenie v druhom pilieri.

Odporúčané články

Čo si o tom myslíte?

Podobné články