Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Poštová banka, Pezinok, pobočka
Zdroj: Poštová banka
10. novembra 2017 10:50 BankyAktuality od voFinanciach.skPoštová banka

Rodinná pobočka Poštovej banky s cenou HERMES

Poštová banka bola úspešná v súťaži HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA 2017. Rodinná pobočka Poštovej banky v Pezinku sa dočkala víťazstva v kategórii Najlepší interiér predajného priestoru. 

V súťaži HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA sa rozhodovalo o najlepšie komunikujúcej inštitúcii s verejnosťou v kategóriách Bankovníctvo, Poisťovníctvo, Telekomunikácie, Obchodné reťazce, Automobily. Odborná porota na základe prihlásených projektov zvolila aj víťazov v ďalších šiestich všeobecných kategóriách (Najlepší interiér predajného priestoru, Starostlivosť o klienta, Najefektívnejšie využitie nových médií, Inovatívny marketingový prístup, Externá komunikácia, Krízová komunikácia).

Rodinná pobočka Poštovej banky v Pezinku na Moyzesovej 4/B je prvá svojho druhu na Slovensku, otvorená bola v septembri tohto roku. Široká verejnosť tu pod jednou strechou nájde nie len banku, poštu, ale aj kaviareň, v ktorej sa podávajú chutné nápoje, zdravé obedy a dezerty. K dispozícii je aj knižnica a detský kútik, kde sa deti bezpečne zahrajú, kým dospelí zrelaxujú po vybavení bankových a poštových záležitostí. „Teší nás, že sa za tak krátky čas stala obľúbeným a vyhľadávaným miestom nie len Pezinčanov. Ocenenie v súťaži HERMES nás utvrdilo v plánoch rozširovať tento nový koncept pobočiek aj v ďalších mestách, čím sa ešte viac priblížime existujúcim aj novým klientom a naplníme ich potreby k ešte väčšej spokojnosti,“ dodáva L. Žáčková.

Na pobočke sa pravidelne organizujú prednášky a workshopy na aktuálne témy nie len pre rodiny s deťmi. Tie sa môžu zapojiť do tvorivých dielní.

Poštová banka pôsobí na slovenskom trhu už 24 rokov. S miliónom klientov patrí v oblasti retailu k najsilnejším bankám. Jej vlastnú sieť tvorí 48 pobočiek, 216
bankomatov a svoje služby poskytuje aj na viac ako 1 500 poštách po celom Slovensku. Jej klienti majú k dispozícii viac ako 7 000 miest na výber hotovosti.
Štandardnú ponuku bankových produktov a služieb dopĺňajú poistné produkty, podielové fondy a dôchodkové sporenie v druhom pilieri.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies