Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Commerzbank
Ilustračné foto SITA / AP Photo/Michael Probst
26. mája 2015 9:38 BankyAktuality od voFinanciach.skSITA

Riaditeľom Commerzbank pre ČR a SR sa stal Michael Krüger

Predchádzajúca riaditeľka Beate Simon nastúpila na pozíciu riaditeľky pobočky Commerzbank v Münsteri.

Novým riaditeľom Commerzbank pre Českú republiku a Slovensko sa stal Michael Krüger. Posilnil tak vedenie európskej divízie korporátneho bankovníctva Commerzbank – Mittelstandsbank International. Ako ďalej informovala spoločnosť, Krüger postúpil z pozície riaditeľa v Düsseldorfe na pozíciu riaditeľa pre Českú a Slovenskú republiku, kde nahradil Beate Simon. Tá nastúpila na pozíciu riaditeľky pobočky Commerzbank v Münsteri.

Michael Krüger začal svoju kariéru v roku 1987 ako trainee v Commerzbank AG v Krefelde. Po absolvovaní trainee programu na poradcu pre firemnú klientelu prešiel rôznymi pozíciami vo firemnom bankovníctve v tuzemsku i v zahraničí. Bol napríklad riaditeľom regionálnej pobočky v Aachene a členom vedenia pobočky v Brémach. Potom ako riaditeľ pobočky v Essene zodpovedal za celý tento región. Od júla 2013 bol riaditeľom pobočky v Düsseldorfe a viedol firemné bankovníctvo a financovanie verejného sektora regiónu Severozápad.

O spoločnosti

Commerzbank AG je vedúcou bankou v Nemecku a v Poľsku. Má zastúpenie vo viac ako 50 krajinách po celom svete. Commerzbank pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995, kedy bola zriadená reprezentácia v Bratislave. Po získaní bankovej licencie v decembri 2003 sa stala plnohodnotnou pobočkou zahraničnej banky. Na Slovensku sa orientuje výhradne na firemnú klientelu. Commerzbank je od roku 1992 prítomná aj v Českej republike.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame