Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Jaroslava Palendová Kruk
Generálna riaditeľka spoločnosti Kruk Česká a Slovenská republika Jaroslava Palendalová. Zdroj: Kruk.
7. januára 2019 13:40 Financie všeobecneAktuality od voFinanciach.skSITA / voFinanciach.sk

Riaditeľkou Kruk Česká a Slovenská republika je Jaroslava Palendalová

Na tejto pozícii nahradila Paulinu Sapkowskú.

Generálnou riaditeľkou spoločnosti Kruk Česká a Slovenská republika, ktorá sa zameriava na správu pohľadávok finančných ústavov a korporátnych klientov, sa stala od 1. januára Jaroslava Palendalová. Na tejto pozícii nahradila Paulinu Sapkowskú, ktorá riadila aktivity spoločnosti Kruk na českom a slovenskom trhu posledných päť rokov a teraz sa aj so svojim poľským tímom vracia späť do materskej spoločnosti. Informovala o tom spoločnosť.

„Som pripravená pokračovať v propagovaní hodnôt, ktoré naša spoločnosť považuje za podstatné a prenášať ich do nášho každodenného života,“ uvádza pri príležitosti menovania Jaroslava Palendalová. „Rešpektovanie častokrát neľahkej osobnej situácie našich klientov a súčasne snaha o nájdenie cesty k oddlženiu, to je nie len základná filozofia našej spoločnosti, ale aj cesta, po ktorej chcem sama aj naďalej ísť. Budem našich obchodných partnerov presviedčať, že hľadanie riešenia zmierom je jediným postupom, ktorý vedie k spokojnosti všetkých strán.“

Jaroslava Palendalová je od roku 2016 finančnou riaditeľkou firmy Kruk Česká a Slovenská republika. Menovanie Jaroslavy Palendalovej generálnou riaditeľkou okrem iného znamená, že královohradecká pobočka Kruk bude mať čisto česko-slovenský manažment. Riaditeľom správy pohľadávok sa stáva Martin Baudyš, ktorý bol doposiaľ zodpovedný za proces vymáhania zmierom.

O spoločnosti

Spoločnosť Kruk Česká a Slovenská republika s.r.o. je členom skupiny Kruk, medzinárodnej spoločnosti založenej v roku 1998 a pôsobiacej v Českej republike, Poľsku, Rumunsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku a na Slovensku. Spoločnosť Kruk sa zameriava na správu pohľadávok finančných ústavov a korporátnych klientov. Spravuje pohľadávky bánk, poisťovní, telefónnych operátorov aj poskytovateľov energií a ďalších služieb.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame