Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Business Lease
Výkonná riaditeľka Business Lease Slovakia Lucia Čišková, vymenovaná od 1. januára 2018. Zdroj: Business Lease
20. decembra 2017 13:36 Financie všeobecneAktuality od voFinanciach.skSITA / voFinanciach.sk

Riaditeľkou Business Lease Slovakia bude Lucia Čišková

Na poste vystrieda Vincenta van der Meijdena, ktorý bude v rámci skupiny Business Lease technickým riaditeľom pre strednú a východnú Európu.

Novou výkonnou riaditeľkou Business Lease Slovakia sa od 1. januára 2018 stane Lucia Čišková. Doteraz pôsobila v spoločnosti ako obchodná riaditeľka. Na poste vystrieda Vincenta van der Meijdena, ktorý bude v rámci skupiny Business Lease technickým riaditeľom pre strednú a východnú Európu. Jeho úlohou bude využívať synergie, nákladovo zefektívniť spoločnosť a ešte viac prehĺbiť zameranie Business Lease na klienta. Informovala o tom spoločnosť.

Svoju pracovnú kariéru Čiškováodštartovala v spoločnosti Jacob Fleming Group. V oblasti operatívneho lízingu pracuje viac ako osem rokov. Od roku 2013 pracuje ako obchodná riaditeľka v spoločnosti Business Lease Slovakia, kde vedie celé obchodné oddelenie vrátane marketingu a product managementu.

Lucia Čišková je po viac ako dekáde nielen prvým slovenským zástupcom na tomto poste, ale aj prvou ženou. „Mojou hlavnou úlohou v novej pozícii bude podporovať rozvoj spoločnosti na ceste stať sa plnohodnotným poskytovateľom mobility pre našich klientov a implementovať inovácie v podobe nových produktov a služieb,“ skonštatovala. Ďalšou prioritou podľa jej slov bude podporovať rozvoj obchodných príležitostí v radoch súčasných i potenciálnych klientov a v neposlednom rade pokračovať v rozvoji skvelej firemnej kultúry.

O spoločnosti

Business Lease Slovakia je súčasťou Business Lease Group. Spoločnosť sídli v Bratislave. Business Lease Group poskytuje operatívny lízing cez dcérske spoločnosti v Holandsku, Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku a Rumunsku. Business Lease Group je divíziou AutoBinck Group.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame