Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Generali
Ilustračné foto Generali
15. februára 2016 16:23 PoisťovneAktuality od voFinanciach.skvoFinanciach.sk

Predstavenstvo poisťovne Generali sa od marca zmení

Pribudne nový člen predstavenstva, stane sa ním Igor Palkovič, ktorý pracoval predtým v KPMG.

Od 1. marca nastanú v predstavenstve Generali poisťovňe zmeny. Igora Palkoviča vymenujú za nového námestníka generálneho riaditeľa pre Rezort Financií a zároveň za člena predstavenstva. Juraj Jurčík, doterajší námestník Rezortu Financií a člen predstavenstva, prevezme od 1. marca riadenie Rezortu Obchodu.

“Zmeny v predstavenstve našej poisťovne potvrdzujú ambície poisťovne Generali posilňovať svoju pozíciu na slovenskom trhu. Igor Palkovič a Juraj Jurčík svojimi dlhoročnými skúsenosťami z finančného sektora prispejú k dosiahnutiu tohto cieľa,”  uviedol predseda predstavenstva a generálny riaditeľ poisťovne Generali Roman Juráš.
Palkovič prichádza z KPMG
Igor Palkovič nastupuje do poisťovne Generali z medzinárodnej spoločnosti KPMG, kde pôsobil na pozícii Audit Director. Igor Palkovič má viac ako dvadsaťročné skúsenosti v audite, účtovníctve a poradenstve so zameraním a širokou expertízou v poisťovníctve. Vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave.

Generali Poisťovňa

Jurčík je v Generali od roku 1997
Juraj Jurčík má v poisťovníctve rozsiahle a dlhoročné skúsenosti na manažérskej úrovni. V skupine Generali pôsobí od roku 1997, kde pracoval na mnohých riadicich pozíciách na Slovensku i v zahraničí. Od roku 2013 riadi Rezort Financií v Generali Poisťovňi. Vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave a na Nottingham Trent University vo Veľkej Británii získal titul Master of Business Administration v odbore strategický manažment.

Generali Poisťovňa

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies