Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Bezkontakt delikomat mastercard karty terminál
Ilustračné foto MasterCard
10. decembra 2015 14:33 BankyAktuality od voFinanciach.skSITA

Polovicu Slovákov banka za využívanie účtu neodmeňuje

Až 62 % Slovákov by pri využívaní účtu najviac ocenilo odmenu za platby kartou.

Takmer polovicu Slovákov banka za využívanie účtu nijako neodmeňuje. Vyplýva to z prieskumu Prima banky, ktorý pre ňu zrealizovala prieskumná agentúra 2muse. Ďalších 43 % využíva výhody, ktoré sú pre nich jasné a zrozumiteľné a 10 % Slovákov priznalo, že systém výhod naviazaný na ich účet je dosť komplikovaný a nerozumejú mu.

Takmer všetci klienti, ktorých banka ešte neodmeňuje, by ďalšie výhody privítali. Najviac ich láka odmena za platby kartou, vrátenie peňazí na účet. Vyjadrilo sa tak 62 % respondentov. Lákajú ich aj zľavy z poplatku za vedenie účtu, či vyššie úročenie zostatku na účte.

Prieskum prima banky
Prima banka

O prieskume
Prieskum agentúra 2muse uskutočnila pre Prima banku na vzorke 500 respondentov. Išlo o on-line dopytovanie v septembri tohto roka.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies