Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Obchodovanie
Ilustračné foto. pixabay.com
29. decembra 2017 12:22 InvestovanieAktuality od voFinanciach.skSITA

Podielové fondy minulý týždeň opäť v pluse

Najviac zdrojov pribudlo v zmiešaných fondoch, v ktorých čisté predaje dosiahli 16,9 mil. eur.

Celkové čisté predaje fondov spravovaných členmi Slovenskej asociácie správcovských spoločností (SASS) dosiahli v minulom týždni 22,41 mil. eur. Týždeň predtým to bolo plusových 32,59 mil. eur. Celkový predaj podielov bol minulý týždeň v objeme 52,1 mil. eur a spätný nákup dosiahol 29,7 mil. eur.

Najviac zdrojov pribudlo v zmiešaných fondoch, v ktorých čisté predaje dosiahli 16,9 mil. eur. Druhý najvyšší objem evidovali s odstupom akciové fondy, a to 6,5 mil. eur. V mínuse skončili tri kategórie fondov. Najvyššie záporné čisté predaje vykázali dlhopisové fondy so sumou 3 mil. eur.

Darilo sa VÚB AM

V rámci správcovských spoločností najvyšší prílev prostriedkov zaznamenali fondy VÚB Asset Managementu s čistými predajmi 6,4 mil. eur. Nasledovala firma Asset Management Slovenskej sporiteľne so sumou 4,5 mil. eur. Naopak, najvyššie záporné čisté predaje vykázali fondy ESPA (AM SLSP) vo výške 808,2 tis. eur.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Keltner.jpeg

Všetko o indikátore SAR Parabolic

18. marca 2019 Investovanie, Aktuality

Medzi najpopulárnejšie trendové indikátory môžeme zaradiť aj Parabolic SAR. Kľúčový indikátor pri analýze trendu na trhu, tento indikátor je veľmi jednoduché použiť a je vhodný na akýkoľvek štýl obchodovania. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o indikátore Parabolic SAR.

Odporúčame