Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Obchodovanie
Ilustračné foto. pixabay.com
2. novembra 2017 14:00 InvestovanieAktuality od voFinanciach.skSITA

Podielové fondy minulý týždeň opäť v pluse

Najviac zdrojov pribudlo v zmiešaných fondoch, a to 8,4 mil. eur.

Aj v uplynulom týždni pribúdali prostriedky v otvorených podielových fondoch. Celkové čisté predaje fondov spravovaných členmi Slovenskej asociácie správcovských spoločností (SASS) dosiahli 11,7 mil. eur. Týždeň predtým to bolo plusových 17,2 mil. eur. Celkový predaj podielov bol v objeme 53,2 mil. eur a spätný nákup dosiahol 41,5 mil. eur.

Najviac zdrojov pribudlo v zmiešaných fondoch, v ktorých čisté predaje dosiahli 8,4 mil. eur. Druhý najvyšší objem evidovali s odstupom realitné fondy, a to 4,8 mil. eur. V mínuse skončili dve kategórie fondov. Fondy krátkodobých investícií vykázali záporné čisté predaje za 3,1 mil. eur a fondy peňažného trhu v objeme 234,9 tis. eur.

Darilo sa Prvej penzijnej

V rámci správcovských spoločností najvyšší prílev prostriedkov zaznamenali fondy Prvej penzijnej s čistými predajmi 5,3 mil. eur. Nasledovala firma Asset Management Slovenskej sporiteľne so sumou 3,9 mil. eur. Naopak, najvyššie záporné čisté predaje vykázali fondy Tatra Asset Managementu vo výške 5,5 mil. eur.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Keltner.jpeg

Všetko o indikátore SAR Parabolic

18. marca 2019 Investovanie, Aktuality

Medzi najpopulárnejšie trendové indikátory môžeme zaradiť aj Parabolic SAR. Kľúčový indikátor pri analýze trendu na trhu, tento indikátor je veľmi jednoduché použiť a je vhodný na akýkoľvek štýl obchodovania. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o indikátore Parabolic SAR.

Odporúčame