Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Obchodovanie
Ilustračné foto. pixabay.com
8. novembra 2017 10:06 InvestovanieAktuality od voFinanciach.skSITA

Podielové fondy aj minulý týždeň s kladnými čistými predajmi

Najviac zdrojov pribudlo v zmiešaných fondoch, v ktorých čisté predaje dosiahli 14,7 mil. eur.

Aj v uplynulom týždni pribúdali prostriedky v otvorených podielových fondoch. Celkové čisté predaje fondov spravovaných členmi Slovenskej asociácie správcovských spoločností (SASS) dosiahli 17 mil. eur. Týždeň predtým to bolo plusových 11,7 mil. eur. Celkový predaj podielov bol v objeme 40,8 mil. eur a spätný nákup dosiahol 23,7 mil. eur.

Najviac zdrojov pribudlo v zmiešaných fondoch, v ktorých čisté predaje dosiahli 14,7 mil. eur. Druhý najvyšší objem evidovali s odstupom realitné fondy, a to 2,6 mil. eur. V mínuse skončila len jedna kategória fondov. Fondy krátkodobých investícií vykázali záporné čisté predaje za 3,2 mil. eur.

Darilo sa TAM

V rámci správcovských spoločností najvyšší prílev prostriedkov zaznamenali fondy Tatra Asset Managementu s čistými predajmi 7,2 mil. eur. Nasledovala firma Prvá penzijná so sumou 2,8 mil. eur. Naopak, najvyššie záporné čisté predaje vykázali fondy NN Investment Partners C.R. vo výške 11,3 tis. eur.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Keltner.jpeg

Všetko o indikátore SAR Parabolic

18. marca 2019 Investovanie, Aktuality

Medzi najpopulárnejšie trendové indikátory môžeme zaradiť aj Parabolic SAR. Kľúčový indikátor pri analýze trendu na trhu, tento indikátor je veľmi jednoduché použiť a je vhodný na akýkoľvek štýl obchodovania. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o indikátore Parabolic SAR.

Odporúčame