Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
šimovčík poštová poisťovňa
Jozef Šimovčík - člen predstavenstva Poštovej poisťovne Poštová poisťovňa
29. novembra 2017 11:36 PoisťovneAktuality od voFinanciach.skvoFinanciach.sk

Novým členom predstavenstva Poštovej poisťovne je Jozef Šimovčík

Predtým pôsobil v J&T Banke, kde sa postupne prepracoval viacerými pozíciami.

Novým členom predstavenstva Poštovej poisťovne je Jozef Šimovčík, pričom do funkcie nastúpil 2. novembra 2017. Zodpovedný je za úseky správy a likvidácie a úsek IT.

Pred príchodom do Poštovej poisťovne pôsobil Jozef Šimovčík v J&T Banke, a.s. kde sa postupne vypracoval z pozície zástupcu riaditeľa Privátneho bankovníctva na riaditeľa Odboru back office a neskôr riaditeľa Divízie prevádzky SR. Okrem toho zastával pozíciu člena dozornej rady J&T Banky a následne Prokuristu pobočky zahraničnej banky. V roku 2016 prešiel do Poštovej banky na pozíciu riaditeľa Odboru projektov a analýz, kde získaval praktické skúsenosti s vedením IT oddelení a projektovej kancelárie.

Predstavenstvo Poštovej poisťovne:

Ing. Zuzana Adamová – predseda predstavenstva
Mgr. Daniel Vida – podpredseda predstavenstva
Ing. Jozef Šimovčík – člen predstavenstva

O spoločnosti

Značka Poštovej poisťovne vznikla zápisom do obchodného registra 18. mája 2015. Avšak od októbra 1995 do polovice júna 2008 pôsobila pod názvom Poisťovňa Tatra. V máji 2008 získala 100-percentný podiel akcií poisťovne Poštová banka. Od 14. júna 2008 zmenila Poisťovňa Tatra obchodné meno na Poisťovňa Poštovej banky. Začiatkom roka 2015 Poštová banka a Slovenská pošta informovali, že preberajú nad poisťovňou spoločnú kontrolu a meno sa zmenilo na Poštovú poisťovňu.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame