Niektoré banky budú mať cez víkend odstávku

17. marca 2017 13:44
voFinanciach.sk
Internet, mobil, počítač
Ilustračné foto. pixabay.com

Klienti ČSOB, OTP Banky a VÚB budú mať obmedzené používanie služieb. Upozorňujú na to na svojich internetových stránkach a za dočasný nekomfort sa ospravedlňujú.

ČSOB

V termíne od piatku 17. marca od 22:00 hod. do nedele 19. marca do 21:00 hod. bude mať banka plánovanú prevádzkovú odstávku. Obmedzené budú služby elektronického bankovníctva a služby Zabezpečená internetová platba 3-D Secure protokolom (platby platobnou kartou na internete).

Webová stránka www.csob.sk nebude dostupná 17. marca v čase od 22.00 h do 01.00 h 18. marca. Dočasne obmedzené budú tiež viaceré platobné operácie realizované v pobočkách ČSOB. Služba dobíjanie kreditu na mobilný telefón prostredníctvom bankomatov bude tiež obmedzená. Výbery z bankomatov a platby kartami u obchodníkov cez POS terminály budú fungovať bez obmedzenia.

OTP Banka

V nedeľu 19. marca bude mať banka v čase od 5:30 do 10:00 hod. technickú prestávku na informačných systémoch banky. Z tohto dôvodu nebudú v uvedenom termíne prístupné služby elektronického bankovníctva (Internet banking, Mobil banking).

VÚB banka

V sobotu 18. marca v čase od 23:00 do 23:30 hod. bude mať banka pre technickú údržbu obmedzenú dostupnosť webových stránok www.vub.sk, www.vubleasing.sk a www.nadaciavub.sk.

Odporúčané články

Čo si o tom myslíte?

Podobné články