Niektoré banky budú mať odstávku

11. februára 2016 10:04
voFinanciach.sk
údržba, odstávka,
Ilustračné foto. pixabay.com

V najbližších dňoch budú mať niektoré banky plánovaný výpadok kartového systému alebo odstávku elektronických služieb, upozorňujú na to na svojich internetových stránkach a za dočasný nekomfort sa ospravedlňujú.

VÚB

VÚB banka 12. februára v skorých ranných hodinách od 1:00 hod. do 5:00 hod. uskutoční plánovanú odstávku autorizácie kartových transakcií. Počas nej nebude možné používať bankomaty, platobné terminály VÚB a služby internetových obchodníkov VÚB banky.

Držitelia debetných kariet budú môcť počas údržby systému v obmedzenej miere používať platobné terminály iných bánk na Slovensku aj v zahraničí. Nebudú môcť platiť na čerpacích staniciach a internete.

Kreditné karty VÚB budú na platobných termináloch a v bankomatoch iných bánk v SR i v zahraničí fungovať bez obmedzenia.V čase výpadku nebudú funkčné Maestro karty a karty vydané spoločnosťou Consumer Finance Holding.

ČSOB

ČSOB bude mať 13. februára v čase od 00.00 hod. do 5.30 hod. a 14. februára v čase od 00.00 hod. do 5.00 hod. plánovanú prevádzkovú odstávku elektronických služieb. Obmedzia sa služby elektronického bankovníctva, webovej stránky banky a služby zabezpečenej internetovej platby 3-D Secure protokolom (platby platobnou kartou na internete).

Tatra banka

Tatra banka bude mať 16. februára plánovanú údržbu kartového systému v čase od 22:00 hod. do 23:59 hod. V uvedenom čase nebude možné použiť platobné karty ani realizovať mobilné výbery v bankomatoch Tatra banky.

Odporúčané články

Čo si o tom myslíte?

Podobné články