Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
údržba, odstávka,
Ilustračné foto. pixabay.com
11. februára 2016 10:04 BankySpotrebiteľ od voFinanciach.skvoFinanciach.sk

Niektoré banky budú mať odstávku

V najbližších dňoch budú mať niektoré banky plánovaný výpadok kartového systému alebo odstávku elektronických služieb, upozorňujú na to na svojich internetových stránkach a za dočasný nekomfort sa ospravedlňujú.

VÚB
VÚB banka 12. februára v skorých ranných hodinách od 1:00 hod. do 5:00 hod. uskutoční plánovanú odstávku autorizácie kartových transakcií. Počas nej nebude možné používať bankomaty, platobné terminály VÚB a služby internetových obchodníkov VÚB banky.

Držitelia debetných kariet budú môcť počas údržby systému v obmedzenej miere používať platobné terminály iných bánk na Slovensku aj v zahraničí. Nebudú môcť platiť na čerpacích staniciach a internete.

Kreditné karty VÚB budú na platobných termináloch a v bankomatoch iných bánk v SR i v zahraničí fungovať bez obmedzenia.V čase výpadku nebudú funkčné Maestro karty a karty vydané spoločnosťou Consumer Finance Holding.
ČSOB
ČSOB bude mať 13. februára v čase od 00.00 hod. do 5.30 hod. a 14. februára v čase od 00.00 hod. do 5.00 hod. plánovanú prevádzkovú odstávku elektronických služieb. Obmedzia sa služby elektronického bankovníctva, webovej stránky banky a služby zabezpečenej internetovej platby 3-D Secure protokolom (platby platobnou kartou na internete).
Tatra banka
Tatra banka bude mať 16. februára plánovanú údržbu kartového systému v čase od 22:00 hod. do 23:59 hod. V uvedenom čase nebude možné použiť platobné karty ani realizovať mobilné výbery v bankomatoch Tatra banky.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame