Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mobil
Ilustračné foto. pixabay.com
25. februára 2016 11:03 BankySpotrebiteľ od voFinanciach.skvoFinanciach.sk

Niektoré banky budú mať odstávku

Klienti Slovenskej sporiteľne a mBank budú mať obmedzené používanie služieb. Upozorňujú na to na svojich internetových stránkach a za dočasný nekomfort sa ospravedlňujú.

SLSP
Slovenská sporiteľňa bude mať obmedzené používanie niektorých služieb v noci z piatka na sobotu.

– Od piatka 26. februára od 21.30 h do soboty 27. februára do 5.00 h cez Sporopay zaplatia klienti za tovar a služby maximálne do 200 eur.

– V sobotu 27. februára od 0.00 do 5.00 h nebude fungovať elektronické bankovníctvo (Internetbanking, mobilné aplikácie Účty a Platby, Sporopay, Databanking, Telephonebanking, Homebanking).

– V sobotu 27. februára od 0.00 do 5.00 h nebude dostupná služba Business24.

V čase odstávky (od 0.00 do 5.00 h) nebude sporiteľňa doručovať SMS notifikácie o transakciách kreditnými a debetnými kartami. Súčasne nebudú doručované SMS a e-mailové notifikácie k nekartovým obratom. 

Platobné karty a terminály Slovenskej sporiteľne budú fungovať.

Cez Klientske centrum banky bude možné aktivovať a blokovať platobné karty (debetné, kreditné), ako aj poskytovať informácie o zostatku na účte a všeobecné informácie.
mBank
Internetová banka mBank upozorňuje svojich klientov, že 28.  februára 2016 v čase od 02:00 h do 07:00 h plánuje odstávku systémov mBank.

V tomto čase nebudú dostupné tieto systémy:

– internet banking
– mobilné aplikácie + IB Light
– SMS
– mLinka (dostupná len v informačnom móde)
– systém žiadostí o produkty

Platby kartou nebudú dostupné od 02:30 h do 06:30 h.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...