Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Sporenie, peniaze, euro, bankovky
Ilustračné foto pixabay.com
23. novembra 2017 13:04 Financie všeobecneAktuality od voFinanciach.skSITA

Národná banka upozorňuje na firmu Emmenegger Montagen

Centrálna banka firmu podozrieva, že ponúka na Slovensku spotrebiteľské úvery bez splnenia požiadaviek.

Národná banka Slovenska (NBS) upozorňuje na činnosť švajčiarskej spoločnosti Emmenegger Montagen GmbH, v mene ktorej vystupuje Milan Mugen. Centrálna banka má podozrenie, že firma ponúka spotrebiteľské úvery pre obyvateľov Slovenska, avšak bez splnenia zákonných požiadaviek. NBS o tom informovala na svojej internetovej stránke.

Uvedená spoločnosť nie je podľa Národnej banky Slovenska oprávnená na poskytovanie spotrebiteľských úverov na území Slovenskej republiky. “Taktiež upozorňujeme spotrebiteľov, aby neplatili vopred žiadne kaucie ako poplatky spoločnostiam za to, aby im bol poskytnutý spotrebiteľský úver, pretože by sa mohli stať obeťou podvodu. Zároveň upozorňujeme potenciálnych klientov, že nie je možné ani sprostredkovať služby tejto spoločnosti treťou stranou na území Slovenskej republiky,“ informuje centrálna banka.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame