Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Sporenie, peniaze, euro, bankovky
Ilustračné foto pixabay.com
23. júla 2018 14:28 Financie všeobecneAktuality od voFinanciach.skSITA

Národná banka Slovenska upozorňuje na pozickaokamzite.com

Ide o nebankovú online spoločnosť sídliacu vo Švajčiarsku.

Švajčiarska spoločnosť Finance C. GmbH Limited liability company, ktorá prevádzkuje webovú stránku pozickaokamzite.com, nemá od Národnej banky Slovenska oprávnenie na výkon činnosti v oblasti finančného trhu a nepodlieha jej dohľadu. Centrálna banka na to upozornila prostredníctvom tlačovej správy. “Upozorňujeme tiež spotrebiteľov, aby vopred neplatili žiadne kaucie alebo poplatky spoločnosti za to, aby im bol poskytnutý spotrebiteľský úver, pretože by sa mohli stať obeťou podvodu,” uviedla národná banka.

Na internetovej stránke pozickaokamzite.com sa uvádza, že úvery poskytujú so splatnosťou od piatich do 30 rokov. Maximálna suma úveru je 100 tis. eur. Žiadosť je podľa informácií zverejnených na webe možné vybaviť online bez dokladovania príjmu a bez záložného práva. Údajne nepreverujú ani záznamy v úverových registroch. Ide o nebankovú online spoločnosť sídliacu vo Švajčiarsku.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame