Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

J&T ponúka dlhopisy realitnej skupiny CPI za 50 mil. eur

RBI obchodovanie Raiffeisen
Ilustračné foto RBI

Ide o štvorročné dlhopisy s ročným úrokom 5 %.

J&T Banka ponúka štvorročné eurové dlhopisy realitnej skupiny CPI Property Group. Vydáva ich prostredníctvom slovenskej spoločnosti CPI Finance. Emisia v objeme 50 mil. eur prináša cenné papiere v nominálnej hodnote 1 000 eur za kus s 5-percentným ročným úrokom. Informovala o tom J&T Banka.

Úrok na nových dlhopisoch splatných vo februári 2020 bude vyplácaný polročne, vždy 26. februára a 26. augusta. Dlhopisy budú obchodované na bratislavskej burze cenných papierov a investori ich môžu získať prostredníctvom J&T Banky a vybraných obchodníkov s cennými papiermi. Emisiu aranžovala spoločnosť J&T IB& Capital Markets. Právne poradenstvo poskytla spoločnosť Allen & Overy.
O J&T Banke
J&T Banka Bratislava je členom skupiny J&T. Zameriava sa na poskytovanie služieb privátneho a investičného bankovníctva od roku 2006. Spoločne s českou J&T Bankou, ruskou J&T Bank Zao, J&T Bank & Trust Corporation so sídlom na Barbadose, chorvátskou VABA Bankou a Poštovou bankou patrí do finančného holdingu J&T Finance Group SE.
O CPI
CPI Property Group investuje do diverzifikovaného portfólia nehnuteľností v desiatkach európskych krajín. Jej zisky tvorí zväčša nájomné a služby spojené so správou nehnuteľností. Skupina CPI vlastní kancelárske a rezidenčné budovy, nákupné centrá, logistické parky alebo napríklad sieť hotelov pod značkou Clarion.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Dátum 1. marca 2016 10:11Zdroj SITA

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...