Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
úver, splátky, lízing, Home Credit
Ilustračné foto Home Credit Slovakia, a.s.
20. januára 2016 10:55 Financie všeobecneAktuality od voFinanciach.skvoFinanciach.sk

Home Credit posilňuje tím

Milan Cáder bude zodpovedný za produkty a poistenie, Pavel Kuhn za inovácie.

S príchodom roku 2016 privítal Home Credit dve nové posily, Milana Cádera a Pavla Kuhna. V súlade so stratégiou spoločnosti sa zamerajú predovšetkým na oblasť produktov a vývoja inovácií. Informovala o tom spoločnosť.
Cáder nadviaže na Šturma
Milan Cáder bude zastávať pozíciu riaditeľa Divízie Produkty. Má dlhoročné skúsenosti s finančným sektorom, kde sa vypracoval z obchodného zástupcu až do vrcholového vedenia. Po odchode zo spoločnosti GE Money bol zodpovedný za B2B sektor a spoluprácu s tretími stranami v Ceteleme. Pred nástupom do Home Creditu viedol päť rokov oblasť B2C a Starostlivosť o klientov v spoločnosti BNP Paribas PF. Milan Cáder nadviaže na prácu Daniela Šturma, ktorý vo vrcholovom vedení spoločnosti Home Credit zostáva na pozícii riaditeľa Divízie Marketing a naďalej sa bude venovať jej rozvoju.
Kuhn prišiel do Home Creditu zo Sazky
Pavel Kuhn, ktorý má pätnásťročnú prax v oblasti strategického marketingu a obchodného rozvoja, nastupuje na pozíciu riaditeľa inovačného centra a stáva sa členom senior manažmentu. Po vyštudovaní Vysokej školy báňskej – Technickej univerzity v Ostrave, pracoval dva roky na pozícii Account Manager v spoločnosti Leo Burnett. Následne nastúpil do Vodafone, kde na pozíciách manažér komunikácie a manažér marketingu strávil dohromady deväť rokov. Následne pôsobil v MOPETU CZ ako obchodný a marketingový riaditeľ. Do Home Creditu sa presunul zo Sazky, kde bol vedúcim marketingu v sekcii SAZKAmobil.
O spoločnosti
Home Credit B.V. je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania v strednej a východnej Európe a Ázii. Spoločnosť bola založená v roku 1997 a dcérske spoločnosti pôsobia v Českej republike, na Slovensku, v Ruskej federácii, Bielorusku, Kazachstane, Číne, Indii, Indonézii, Vietname a Filipínach. Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je poskytovanie spotrebiteľského financovania a úverov koncovým zákazníkom (nákup tovaru na splátky, hotovostné úvery, revolvingové úvery, kreditné karty a pôžičky na autá).

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame