Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Poštová banka
Poštová banka na poštách, foto: Poštová banka
15. februára 2018 13:42 BankyAktuality od voFinanciach.skPoštová banka

Ešte nemáte v Poštovej banke úver? Vyskúšajte jej Štartovaciu pôžičku s 0 % úrokom

Slovensko patrí medzi krajiny s najrýchlejšie rastúcim objemom spotrebných úverov. Vlani bol dosiahnutý nový rekord, keď si ľudia požičali 4,56 miliardy eur, často krát aj za nevýhodných podmienok. Pre všetkých, ktorí rozmýšľajú o úvere a rozhodujú sa ktorú banku zvoliť, máme dobrú správu – Poštová banka ponúka Štartovaciu pôžičku s 0 % úrokom.

Priemerná úroková sadzba na spotrebné úvery bola vlani v decembri na úrovni 9,11 % p.a. Pár rokov dozadu to bolo necelých 13 % p.a.. Dnes je tomu úplne inak. Všetkým, ktorí v Poštovej banke ešte nemajú úver ponúka Poštová banka možnosť vyskúšať si aké je splácať úver s 0 % úrokom. Podľa potreby sa záujemca môže rozhodnúť pre jednu z troch súm, a to 600 eur, 800 eur alebo 1000 eur so splatnosťou 20 mesiacov. Navyše v prípade, ak sa rozhodne, že Štartovaciu pôžičku bude čerpať na osobný účet Poštovej banky, neplatí za jej poskytnutie poplatok.. Tí, ktorí sa rozhodnú čerpať Štartovaciu pôžičku na účet v inej banke, zaplatia poplatok vo výške 4 % zo sumy úveru.

Štartovaciu pôžičku môžu klienti využiť od 15. februára 2018 skutočne na čokoľvek. „Je na nich, či ňou splatia dlh na kreditnej karte, vyrovnajú povolené prečerpanie, uhradia nečakane vysokú faktúru v autoservise, nedoplatky za elektrinu, alebo vďaka nej vyriešia otázku, kde vziať na marcové zaplatenie daní. Keďže Poštovej banke nebudú platiť žiadne úroky, ušetria nemálo peňazí,“ dodáva hovorkyňa Poštovej banky Lýdia Žáčková.

Štartovaciu pôžičku si záujemcovia môžu vybaviť na každej pošte, ako aj na ktoromkoľvek z 322 pracovísk „Banka na pošte“, ktoré boli v úvode roka zriadené na 203 vybraných poštách. Ide o známe PFS, ktoré prešli modernizáciou a po novom na nich pracujú zamestnanci banky. Zákazníkom tu poskytujú kvalitnejšie služby v komfortnejšom prostredí. „Klientom na týchto špecializovaných pracoviskách na vybraných poštách ponúkame takmer všetky produkty, ktoré nájdu na pobočke. A práve na pracovisku „Banka na pošte“, ako aj na všetkých PFS na viac ako 1 500 poštách môžu požiadať aj o Štartovaciu pôžičku s 0 % úrokom,“ dodáva hovorkyňa banky L. Žáčková. Viac informácií nájdete na www.postovabanka.sk.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies