Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ČSOB
Ilustračné foto SITA/Michal Burza
10. augusta 2015 12:29 BankyAktuality od voFinanciach.skSITA

ČSOB začala s predajom dlhopisov v celkovom objeme 5 mil. eur

Minimálna investícia je 3 tis. eur.

ČSOB začala s predajom štvorročných dlhopisov v celkovom objeme 5 mil. eur. Ide o päťtisíc cenných papierov s menovitou hodnotou tisíc eur. Minimálna investícia je 3 tis. eur. S upísaním a vydaním dlhopisov nie sú spojené poplatky. Informovala o tom ČSOB.

Ide o verejnú ponuku, pričom dlhopisy sú splatné v októbri 2019. Emisný kurz dlhopisov je stanovený na 100 % menovitej hodnoty. Po ukončení primárneho predaja banka plánuje požiadať Burzu cenných papierov v Bratislave o prijatie dlhopisov na regulovaný voľný trh cenných papierov.

ČSOB pôsobila na Slovensku do konca roka 2007 ako pobočka zahraničnej banky. Od 1. januára 2008 sa stala samostatnou akciovou spoločnosťou s vlastným predstavenstvom. ČSOB patrí do skupiny KBC, pričom belgická skupina vlastní v slovenskej banke 100-percentný podiel na hlasovacích právach.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame