Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

ČSOB začala s predajom dlhopisov v celkovom objeme 5 mil. eur

ČSOB
Ilustračné foto SITA/Michal Burza

Minimálna investícia je 3 tis. eur.

ČSOB začala s predajom štvorročných dlhopisov v celkovom objeme 5 mil. eur. Ide o päťtisíc cenných papierov s menovitou hodnotou tisíc eur. Minimálna investícia je 3 tis. eur. S upísaním a vydaním dlhopisov nie sú spojené poplatky. Informovala o tom ČSOB.

Ide o verejnú ponuku, pričom dlhopisy sú splatné v októbri 2019. Emisný kurz dlhopisov je stanovený na 100 % menovitej hodnoty. Po ukončení primárneho predaja banka plánuje požiadať Burzu cenných papierov v Bratislave o prijatie dlhopisov na regulovaný voľný trh cenných papierov.

ČSOB pôsobila na Slovensku do konca roka 2007 ako pobočka zahraničnej banky. Od 1. januára 2008 sa stala samostatnou akciovou spoločnosťou s vlastným predstavenstvom. ČSOB patrí do skupiny KBC, pričom belgická skupina vlastní v slovenskej banke 100-percentný podiel na hlasovacích právach.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Dátum 10. augusta 2015 12:29Zdroj SITA
K téme ,

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...