Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

ČSOB s novým šéfom odboru ľudských zdrojov

Martin Dobiaš, riaditeľ Odboru ľudských zdrojov ČSOB
Martin Dobiaš, riaditeľ Odboru ľudských zdrojov ČSOB ČSOB

Generálny riaditeľ ČSOB verí, že jeho rozhľad a práca s ľuďmi mu pomôže aj v novej pozícii.

Novým riaditeľom Odboru ľudských zdrojov ČSOB sa od 1.marca stal Martin Dobiaš, ktorý na novú pozíciu prichádza z vnútra spoločnosti. Martin Dobiaš riadil niekoľko rokov odbor kontaktného centra a skúsenosti nadobudol aj na pozícii riaditeľa pobočky, na ktorú do ČSOB nastupoval.
O prvých plánoch na novej pozícii
„Chcem zmeniť HR (Human Resources) na HR (Human Relationships). Dnes odbor predstavuje ľudské zdroje, chcem to zmeniť na ľudské vzťahy, pretože na vzťahoch s ľuďmi môže firma stáť a padať. Obrovské množstvo práce je už urobené, teraz je to o edukácii v prvom rade líniových manažérov. Naučiť ich efektívne využívať vyvinuté nástroje a zavádzať ich do praxe, napríklad aj zdieľaním a vymieňaním si skúseností. Skrátka, chcem vniesť zdravý biznisový pohľad do HR sveta.“
Daniel Kollár, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva ČSOB
„Martin si prešiel viacerými pozíciami, kde nadobudol skúsenosti a získal dokonalý prehľad o fungovaní našej spoločnosti. Verím, že jeho rozhľad a práca s ľuďmi mu pomôže aj v novej pozícii na čele odboru ľudských zdrojov, nakoľko spokojnosť našich zamestnancov je pre firmu jednou z hlavných priorít, pretože jedno s druhým súvisí. Martina som si vybral pre jeho profesionalitu, pracovné skúsenosti, schopnosť empaticky pracovať s ľuďmi a vôľu potvrdenú výsledkami z jeho predchádzajúcich pracovných pozícii posúvať veci vpred.“

O spoločnosti
ČSOB do konca roka 2007 pôsobila na Slovensku ako pobočka zahraničnej banky. Od 1. januára 2008 sa stala samostatnou akciovou spoločnosťou s vlastným predstavenstvom. ČSOB patrí do skupiny KBC, pričom belgická skupina vlastní v slovenskej banke 100-percentný podiel na hlasovacích právach. Do ČSOB Finančnej skupiny patrí ČSOB Banka, ČSOB Poisťovňa, ČSOB Stavebná sporiteľňa, ČSOB Leasing, KBC Asset Management, ČSOB Faktoring a ČSOB nadácia.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Dátum 1. marca 2016 9:55Zdroj voFinanciach.sk
K téme

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...