Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ČSOB
Ilustračné foto wikimedia
12. augusta 2015 9:46 BankyAktuality od voFinanciach.skSITA

ČSOB poskytne úver vo výške 43 mil. eur pre HB Reavis

Realitno-poradenská spoločnosť tak získa prostriedky na výstavbu administratívnej budovy Twin City B v Bratislave.

Československá obchodná banka poskytne úver v celkovej výške 43 miliónov eur spoločnosti HB Reavis na výstavbu administratívnej budovy Twin City B v Bratislave. Informovala o tom v stredu realitno-poradenská firma HB Reavis. Druhá budova projektu Twin City prinesie na prelome februára a marca budúceho roka na trh spolu približne 22 tisíc metrov štvorcových kancelárskych priestorov najvyššej kvality a tisíc metrov štvorcových obchodných priestorov. Predprenajatá je na viac ako 90 %.

Budova Twin City B, ktorú si takmer celú prenajala švajčiarska zaisťovacia spoločnosť Swiss Re, je jedným z troch objektov úvodnej fázy projektu Twin City nachádzajúcom sa na území ohraničenom ulicami Mlynské Nivy, Košická, Chalupkova, Továrenská a Karadžičova, v tesnej blízkosti užšieho centra hlavného mesta. „Ceníme si partnerstvo s Československou obchodnou bankou na tomto projekte, ktorý bude po dokončení jednou z najvýznamnejších moderných administratívnych stavieb v Bratislave. Účasť renomovanej banky na financovaní Twin City potvrdzuje kvalitu a potenciál projektu, ako aj prestíž celej skupiny HB Reavis,“ konštatoval člen predstavenstva a finančný riaditeľ skupiny HB Reavis Marián Herman.

Development celého projektu Twin City je rozfázovaný na dvanásť častí, ktoré bude HB Reavis stavať postupne. Výsledkom by mal byť moderný biznis dištrikt v štýle worklife balance, teda so zelenými plochami s lavičkami určenými na oddych napríklad v pracovných prestávkach a taktiež s dostatkom bicyklových státí v podzemí, vrátane šatní a spŕch pre zamestnancov.

Spoločnosť HB Reavis je medzinárodná skupina pôsobiaca v segmente komerčných nehnuteľností, založená v roku 1993 v Bratislave. Pôsobí na kľúčových trhoch strednej a východnej Európy, a to v Poľsku, Českej republike, Maďarsku a na Slovensku, ďalej vo Veľkej Británii a v Turecku. Na všetkých trhoch HB Reavis využíva integrovaný obchodný model zahŕňajúci development, výstavbu, správu majetku a investičný manažment.

ČSOB Banka je súčasťou ČSOB Finančnej skupiny, jednej z najväčších a najsilnejších finančných skupín na Slovensku. Pod jednu strechu ČSOB Finančnej skupiny patrí ČSOB Banka, ČSOB Poisťovňa, ČSOB Stavebná sporiteľňa, ČSOB Leasing, ČSOB Factoring, KBC Asset Management a ČSOB nadácia.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies