Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

BKS Bank otvorila pobočku v Žiline

Joachim Reitmeier BKS
Joachim Reitmeier, ktorý je zodpovedný za vedenie banky BKS Bank na Slovensku. Nick Albert / BKS Bank

Rakúska banka otvorila už tretiu pobočku na Slovensku.

Rakúska banka BKS Bank, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2011, otvorila u nás svoju v poradí už tretiu pobočku, tentokrát v Žiline. Ostatné dve filiálky sídlia v Bratislave a v Banskej Bystrici. V Žiline pritom už skupina deväť rokov prevádzkuje pobočku spoločnosti BKS-Leasing s.r.o.

“Naša ponuka sa primárne zameriava na bankové produkty, ktoré sa realizujú bezhotovostnou formou,” povedala predsedníčka predstavenstva BKS Bank Herta Stockbauerová. Nová filiálka sídli blízko centra Žiliny na prízemí budovy LPalace na Kysuckej ceste 16C.
O spoločnosti
Bankový koncern BKS Bank vstúpil na slovenský trh v roku 2007 kúpou spoločnosti KOFIS Leasing, v súčasnosti známej ako BKS-Leasing s.r.o. Spolu na Slovensku zamestnáva približne 40 ľudí. V novej žilinskej pobočke pôsobia ďalší dvaja zamestnanci. Koncern BKS Bank zamestnáva v Rakúsku, Slovinsku, Chorvátsku a na Slovensku približne 1 100 ľudí v 60 pobočkách.

 

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Dátum 23. februára 2016 12:41Zdroj voFinanciach.sk

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...