Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vladimír Bakeš
Vladimír Bakeš. Slovenská asociácia poisťovní
12. februára 2016 14:11 PoisťovneAktuality od voFinanciach.skSITA

Asociáciu poisťovní po Regine Ovesny-Straka povedie Vladimír Bakeš

Vladimír Bakeš je v poisťovníctve 16 rokov, pôsobí v Komunálnej poisťovni a Kooperative.

Prezídium Slovenskej asociácie poisťovní v piatok zvolilo do funkcie prezidenta asociácie Vladimíra Bakeša. Ide podľa vyjadrení asociácie o dlhoročného člena prezídia a zvolený je do konca aktuálneho volebného obdobia.

Vo vedení asociácie strieda Reginu Ovesny-Straka, ktorá ku koncu vlaňajška zložila funkciu predsedníčky predstavenstva a generálnej riaditeľky poisťovne Kooperativa.
O Bakešovi:
Vladimír Bakeš je absolventom Slovenskej technickej univerzity v Bratislave a v poisťovníctve pôsobí 16 rokov. V roku 2004 sa stal členom predstavenstva spoločnosti Kooperativa. Od roku 2008 je členom predstavenstva Komunálnej poisťovne, v ktorej v roku 2009 prevzal pozíciu predsedu predstavenstva a generálneho riaditeľa.

Od 1. januára 2016 je Vladimír Bakeš zároveň aj predsedom predstavenstva a generálnym riaditeľom poisťovne Kooperativa. Obe poisťovne patria do skupiny Vienna Insurance Group. Vladimír Bakeš je členom správnej rady Slovenskej kancelárie poisťovateľov a členom predstavenstva Bratislavskej regionálnej komory SOPK.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Metlife

Metlife spúšťa globálnu inovačnú výzvu – program collab 3.0 EMEA

14. marca 2018 Poisťovne, Aktuality

Spoločnosť MetLife dnes spustila program „collab 3.0 EMEA“, globálnu otvorenú inovačnú platformu pozývajúcu podnikateľov a firmy pôsobiace v oblasti poistných technológií, aby rozšírili svoje aktivity so spoločnosťou MetLife a vyriešili niekoľko najväčších inovačných výziev poisťovateľa v jeho spoločnostiach v Európe, na Strednom východe a v Afrike.

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...