Asociáciu poisťovní po Regine Ovesny-Straka povedie Vladimír Bakeš

12. februára 2016 14:11
SITA
Vladimír Bakeš
Vladimír Bakeš. Slovenská asociácia poisťovní

Vladimír Bakeš je v poisťovníctve 16 rokov, pôsobí v Komunálnej poisťovni a Kooperative.

Prezídium Slovenskej asociácie poisťovní v piatok zvolilo do funkcie prezidenta asociácie Vladimíra Bakeša. Ide podľa vyjadrení asociácie o dlhoročného člena prezídia a zvolený je do konca aktuálneho volebného obdobia.

Vo vedení asociácie strieda Reginu Ovesny-Straka, ktorá ku koncu vlaňajška zložila funkciu predsedníčky predstavenstva a generálnej riaditeľky poisťovne Kooperativa.

O Bakešovi:

Vladimír Bakeš je absolventom Slovenskej technickej univerzity v Bratislave a v poisťovníctve pôsobí 16 rokov. V roku 2004 sa stal členom predstavenstva spoločnosti Kooperativa. Od roku 2008 je členom predstavenstva Komunálnej poisťovne, v ktorej v roku 2009 prevzal pozíciu predsedu predstavenstva a generálneho riaditeľa.

Od 1. januára 2016 je Vladimír Bakeš zároveň aj predsedom predstavenstva a generálnym riaditeľom poisťovne Kooperativa. Obe poisťovne patria do skupiny Vienna Insurance Group. Vladimír Bakeš je členom správnej rady Slovenskej kancelárie poisťovateľov a členom predstavenstva Bratislavskej regionálnej komory SOPK.

Odporúčané články

Čo si o tom myslíte?

Podobné články