Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Asociáciu poisťovní po Regine Ovesny-Straka povedie Vladimír Bakeš

Vladimír Bakeš
Vladimír Bakeš. Slovenská asociácia poisťovní

Vladimír Bakeš je v poisťovníctve 16 rokov, pôsobí v Komunálnej poisťovni a Kooperative.

Prezídium Slovenskej asociácie poisťovní v piatok zvolilo do funkcie prezidenta asociácie Vladimíra Bakeša. Ide podľa vyjadrení asociácie o dlhoročného člena prezídia a zvolený je do konca aktuálneho volebného obdobia.

Vo vedení asociácie strieda Reginu Ovesny-Straka, ktorá ku koncu vlaňajška zložila funkciu predsedníčky predstavenstva a generálnej riaditeľky poisťovne Kooperativa.
O Bakešovi:
Vladimír Bakeš je absolventom Slovenskej technickej univerzity v Bratislave a v poisťovníctve pôsobí 16 rokov. V roku 2004 sa stal členom predstavenstva spoločnosti Kooperativa. Od roku 2008 je členom predstavenstva Komunálnej poisťovne, v ktorej v roku 2009 prevzal pozíciu predsedu predstavenstva a generálneho riaditeľa.

Od 1. januára 2016 je Vladimír Bakeš zároveň aj predsedom predstavenstva a generálnym riaditeľom poisťovne Kooperativa. Obe poisťovne patria do skupiny Vienna Insurance Group. Vladimír Bakeš je členom správnej rady Slovenskej kancelárie poisťovateľov a členom predstavenstva Bratislavskej regionálnej komory SOPK.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Dátum 12. februára 2016 14:11Zdroj SITA

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...