Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Marián Kopecký, Allianz – Slovenská DSS
Predseda predstavenstva spoločnosti Allianz – Slovenská dôchodková správcovská spoločnosť Marián Kopecký Allianz – Slovenská DSS
20. októbra 2015 10:56 InvestovanieAktuality od voFinanciach.skSITA

Allianz – Slovenská DSS má nového šéfa predstavenstva

Predsedom predstavenstva spoločnosti Allianz – Slovenská dôchodková správcovská spoločnosť sa stal doterajší člen predstavenstva Marián Kopecký.

Predsedom predstavenstva spoločnosti Allianz – Slovenská dôchodková správcovská spoločnosť (DSS), a. s. sa stal doterajší člen predstavenstva Marián Kopecký. V roku 2004 nastúpil do Allianz- Slovenská poisťovňa, a. s. a následne po založení dcérskej spoločnosti sa stal hlavným kontrolórom Allianz – Slovenská DSS. Na post riaditeľa úseku finančných činností postúpil v roku 2007 a zároveň stal sa členom predstavenstva spoločnosti.

Ako uviedla spoločnosť, jednou z jeho priorít je pokračovať v diskusii o dôležitosti druhého dôchodkového piliera a jeho ďalšom rozvoji. Jeho kľúčovou stratégiou by mala byť pokračujúca osveta, vzdelávanie a neustála zrozumiteľná komunikácia so súčasnými aj budúcimi sporiteľmi.

Allianz – Slovenská DSS je členom skupiny Allianz. Ku koncu septembra tohto roka spravovala majetok v dvoch dôchodkových fondoch v celkovej čistej hodnote viac ako 1,982 mld. eur. Počet sporiteľov k tomuto dátumu bol 417 193.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies