Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Marián Kopecký, Allianz – Slovenská DSS
Predseda predstavenstva spoločnosti Allianz – Slovenská dôchodková správcovská spoločnosť Marián Kopecký Allianz – Slovenská DSS
20. októbra 2015 10:56 InvestovanieAktuality od voFinanciach.skSITA

Allianz – Slovenská DSS má nového šéfa predstavenstva

Predsedom predstavenstva spoločnosti Allianz – Slovenská dôchodková správcovská spoločnosť sa stal doterajší člen predstavenstva Marián Kopecký.

Predsedom predstavenstva spoločnosti Allianz – Slovenská dôchodková správcovská spoločnosť (DSS), a. s. sa stal doterajší člen predstavenstva Marián Kopecký. V roku 2004 nastúpil do Allianz- Slovenská poisťovňa, a. s. a následne po založení dcérskej spoločnosti sa stal hlavným kontrolórom Allianz – Slovenská DSS. Na post riaditeľa úseku finančných činností postúpil v roku 2007 a zároveň stal sa členom predstavenstva spoločnosti.

Ako uviedla spoločnosť, jednou z jeho priorít je pokračovať v diskusii o dôležitosti druhého dôchodkového piliera a jeho ďalšom rozvoji. Jeho kľúčovou stratégiou by mala byť pokračujúca osveta, vzdelávanie a neustála zrozumiteľná komunikácia so súčasnými aj budúcimi sporiteľmi.

Allianz – Slovenská DSS je členom skupiny Allianz. Ku koncu septembra tohto roka spravovala majetok v dvoch dôchodkových fondoch v celkovej čistej hodnote viac ako 1,982 mld. eur. Počet sporiteľov k tomuto dátumu bol 417 193.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...