Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Generali
Ilustračné foto Generali
27. augusta 2015 8:29 PoisťovneAktuality od voFinanciach.skSITA

Agentúra Fitch zlepšila rating spoločnosti Generali

Ratingové hodnotenia odrážajú presvedčenie agentúry Fitch, že kapitálová pozícia spoločnosti Generali sa zlepšila.

Medzinárodná ratingová agentúra Fitch Ratings zlepšila dlhodobý emisný rating spoločnosti Generali SpA zo stupňa BBB+ na stupeň A-. Zároveň agentúra potvrdila rating finančnej sily poisťovateľa (IFS) na stupni A-. Výhľad ratingových hodnotení je stabilný.

Ratingové hodnotenia odrážajú presvedčenie agentúry Fitch, že kapitálová pozícia spoločnosti Generali sa zlepšila. Agentúra taktiež predpokladá, že pozícia spoločnosti bude aj naďalej silná s tým, že manažment spoločnosti sa bude naďalej sústreďovať na ochranu kapitálu a znižovanie finančnej páky.

Spoločnosť Generali Poisťovňa, a.s. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996. Orientuje na poistenie vozidiel, majetku, cestovného, životného a úrazového poistenia, ako aj na individuálne poistné riešenia pre podnikateľov. Je súčasťou Generali Group, ktorá pôsobí vo viac ako 60 krajinách. V desiatich krajinách strednej a východnej Európy pôsobí prostredníctvom holdingovej spoločnosti Generali CEE Holding.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies