Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Agentúra Fitch zlepšila rating spoločnosti Generali

Generali
Ilustračné foto Generali

Ratingové hodnotenia odrážajú presvedčenie agentúry Fitch, že kapitálová pozícia spoločnosti Generali sa zlepšila.

Medzinárodná ratingová agentúra Fitch Ratings zlepšila dlhodobý emisný rating spoločnosti Generali SpA zo stupňa BBB+ na stupeň A-. Zároveň agentúra potvrdila rating finančnej sily poisťovateľa (IFS) na stupni A-. Výhľad ratingových hodnotení je stabilný.

Ratingové hodnotenia odrážajú presvedčenie agentúry Fitch, že kapitálová pozícia spoločnosti Generali sa zlepšila. Agentúra taktiež predpokladá, že pozícia spoločnosti bude aj naďalej silná s tým, že manažment spoločnosti sa bude naďalej sústreďovať na ochranu kapitálu a znižovanie finančnej páky.

Spoločnosť Generali Poisťovňa, a.s. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996. Orientuje na poistenie vozidiel, majetku, cestovného, životného a úrazového poistenia, ako aj na individuálne poistné riešenia pre podnikateľov. Je súčasťou Generali Group, ktorá pôsobí vo viac ako 60 krajinách. V desiatich krajinách strednej a východnej Európy pôsobí prostredníctvom holdingovej spoločnosti Generali CEE Holding.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Dátum 27. augusta 2015 8:29Zdroj SITA
K téme ,

Odporúčame

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...